.

.

Есаир Деца Бебе Момчиња Девојчиња Симпатична Елек За Дете Пуфер Јакна Елек Без Ракави Надворешна Облека Со Качулка Лесен Цртан Филм Warm Зима Топол Капут за 1-6Ј

Есаир Деца Бебе Момчиња Девојчиња Симпатична Елек За Дете Пуфер Јакна Елек Без Ракави Надворешна Облека Со Качулка Лесен Цртан

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Зошто да ја изберете нашата продавница?Ние нудиме 1 до 1 онлајн услуги најстрога контрола на квалитетот Бизнис Гаранција Најдобра услуга по продажбата, живописна продавница, има за цел да им обезбеди на нашите клиенти најдобар организатор за складирање. Ние гарантираме дека нашите клиенти ја добиваат својата стока со комплименти. Ние се потрудиме да произведеме најатрактивни и најквалитетни производи по најниска цена.Име на производот : Долу Маскирани Елеци големина На Производот : како големина на пакување слика : 30см*20см*3цмпакување : ОПП багаж : погоден за 1 година, 2 години, 3 години, 4 години, 5 години, 6 години материјал : памучна боја : зелена,виолетова,жолта,небесно сина,розова,бежпроизвод листа : Долна јакна со качулка елек*1 белешка : поради разликата во различни Монитори, Сликата Може Да не Ја Одразува Вистинската боја на предметот.Фала! 1. Дизајн : Есенска И Зимска Еднобојна Детска памучна Јакна Со Качулка Елек Мажи и Девојки Елеци Со Цврста Боја За Мали И Средни Деца Бебе, Многу Погодно за Мали Момчиња и Девојчиња. 2.Материјал : Памук, Пријателски За Кожата, Дише, Мека и Удобна Ткаенина Нема да и Наштети На Нежната Кожа на Малите Деца. 3.Големина : Погоден за 1 Година, 2 Години, 3 Години, 4 Години, 5 Години, 6 Години Носење Ве Молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред Купувањето. 4. Прилика : Училиште, Патување, Одмор, Слободно Време, Забава, Излегување Итн. 5. Пакет : Долу Јакна Маскирани Елеци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата