.

.

Се прашувам на нација девојки модно џегинг, големини 4- & плус

Се прашувам на нација девојки модно џегинг, големини 4- & плус

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чудо на нација Девојките модни џегинг брзо ќе станат на сите мали девојчиња Нови омилени пантолони. Изгледот на џин комбиниран заедно со чувството на нозе обезбедува бесконечна удобност додека добро се спарува со кој било врв. Направено во целата розова боја на тексас што ќе биде совршен додаток на нејзиниот плакар. Додавање на конечен допир со малку исцрпени хем. Подготвени за цел ден носат и играат! BCI памук. Рециклиран полиестер. Истегнете тексас. Предно копче. Јамки на појас. Пинк тексас. Трим на џеб на капчиња. Исцрпено полите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата