.

.

Машки Деца Екипажот Хавајски Кошули Новина Партија Блузи Плус Големина Мажи

Машки Деца Екипажот Хавајски Кошули Новина Партија Блузи Плус Големина Мажи

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

[Пакетот вклучува] 1-Парче Хавајска Кошула. [Карактеристики На Производот]. Висококвалитетна Ткаенина : машките кошули со копчиња со кратки ракави изработени од лесна и мека полиестерска ткаенина, ви даваат удобно и природно чувство на кожата. Дише, нежно и обликувано, видливо меко, допира свиленкасто. Стилски Дизајн : машките Хавајски Кошули дизајнирани со стил на печатење, класично редовно вклопување, јака за вртење, затворање со копчиња и лев џеб на градите. Најдобар Подарок : мажите летни кошули на плажа, од кои секоја е уникатно искуство. Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. Повод : обичните кошули се погодни за сите прилики, особено за обични излегувања, активности на плажа и одмор. Совршен за пролет, лето и aut, моден уличен стил, датира, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. Топли Совети : измијте рачно на максимална температура 30€, не избелувајте, закачете на ладно место капете суво, температурата на долната плоча на железо максимум 150€, хавајски кошули само рачно перење. . [Спецификација На Производот]. Име На Производот : Хавајска Кошула. Материјал : Полиестер, Спандекс. Големина На Деца : 110-170. Големина на возрасни : 2xs-8 XL. Табела Со Големини : како што е прикажано на третата слика. Соодветни Луѓе : Деца, Мали Момчиња, Возрасни, Мажи. Забелешка : . 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Бидејќи сме кинеска големина, за ваша удобност, можете да изберете една или две големини малку поголеми. 2. Ако сакате да го добиете производот пред фестивалот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. 3. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. Изработена Од Мека И Свежина Полиестерска Спандекс Ткаенина, кошула СО 3Д печатење. Стилски Дизајн Копче Со Кратки Ракави Надолу Хавајска Кошула, Летна Графичка Маица. Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. Вклучувајќи Забави На Плажа, Шопинг, Риболов, Едрење, Денови Во Канцеларија Итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата