.

.

Ханас В-Вратот Мешана Боја Вратоврска Обоена Врвна Класична Лабава Кожа Пријателски Врвови Со Долги Ракави Секојдневна Удобна Работна Кошула На Отворено Светло К?

Ханас В-Вратот Мешана Боја Вратоврска Обоена Врвна Класична Лабава Кожа Пријателски Врвови Со Долги Ракави Секојдневна Удобна

DEN 388.64

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женска Сезона : Цела Сезона, Лето, Aut Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Боја : Светло-Кафеава Големина : 3xleghthise : Стил На Кратка Шема : Мешана дебелина на бојата : умерена дебелина карактеристика : Мода, Отворено, Секојдневен Стил : Елегантен, Виталност, Секси Повод : Забава,Шопинг, Училиште,Работа,Патување,Кампување што добивате : 1 PC маици : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Големина На табела : S Биста : 100cm/39.37" ракав : 62cm/24.41" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 73cm/28.74" Големина : M Биста : 104cm/40.94" Ракав : 63cm/24.80" Рамо : 45cm/17.72" Должина : 74cm/29.13" Големина : l Биста : 112cm/44.09" ракав : 64cm/25.20" рамо : 47cm/18.50" должина : 76cm/29.92" големина : xl биста : 120cm/47.24" ракав : 65cm/25.59" рамо : 49cm/19.29" должина : 78cm/30.71" големина : xxl биста : 128см/50.39" ракав : 66см/25.98" рамо : 51см/20.08" должина : 80см/31.50" големина : хххл биста : 136см/53.54" ракав : 67см/26.38" рамо : 53см/20.87" должина : 82см/32.28" 95% полиестер,5% Спандекс.Материјалот е пријателски за кожата,течен, мек и растеглив.Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен.сметаме дека ова сигурно ќе стане вашето ново движење. Уникатниот дизајн за печатење во мешана боја прави да изгледате шармантно и самоуверено, што го прави избор за модните ентузијасти. Секојдневен, дома, забава, шопинг, работа, училиште, надвор, свадба, одмор, дневно, канцеларија, патување, денот на вљубените. Дизајнот го прави совршен за секоја случајна пригода. Можете да го спарите со фармерки или здолниште и да ги носите вашите омилени чевли. Сигурен сум дека оваа кошула ќе биде добар избор за да излезете. Погоден за возрасни жени кои ја сакаат модата. Може да се даде и како подарок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата