.

.

Бебе Девојки Облека Дете Деца Бебе Девојка Момче Симпатична Уво Патент Дебела Качулка Палто Топла Надворешна Облека Светло сина 100

Бебе Девојки Облека Дете Деца Бебе Девојка Момче Симпатична Уво Патент Дебела Качулка Палто Топла Надворешна Облека Светло сина

DEN 634.08

Количината на стоката
Това е достапна

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Главна Боја : Сликата Покажува. Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Моден дизајн,, висок квалитет!. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. 1 инч = 2,54 см. Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на Мека рака, на кожата на вашето бебе. ви благодариме за разбирањето!. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Пакетот вклучува : 1пц Палто. Должина на ракавот : Долг Ракав. Големината на палтото е поголема од нормалната, ве молиме изберете ја вистинската големина за вас бебе. Материјал : Мешавина Од Памук. Тип На Шема : Цврст. Ви благодариме и убав ден!. Стил : табела За Мода : . Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 62см/24.41" Должина : 35см/13.8" Ракав : 27см/10.63" Рамо : 25.5 см/10.0"Големина : 90 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 64см/25.20" Должина : 37см/14.6" Ракав : 30см/11.81" Рамо : 27см/10,63"Големина : 100 препорачана возраст : 2-3 години биста : 66см/25,98" должина : 39см/15,4" ракав : 33см/12,99" рамо : 28,5 См/11,22"Големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години биста : 68см/26,77" должина : 41см/16,2" ракав : 35см/13,78" Рамо : 30см/11,81"големина : 120 препорачана Возраст : 4-5 години биста : 70см/27,56" должина : 43см/16,93" ракав : 38см/14,96" Рамо : 31,5 См/12,4" главна боја : сликата Покажува. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,Чувство На Мека Рака, На Кожата на Вашето Бебе. Моден Дизајн,, Висок Квалитет!. облека за бебиња, облека за бебиња, облека за девојчиња, облека за бебиња за девојчиња, костими за бебиња за ноќта на вештерките, облека за девојчиња, бебешка облека момче, јакни и палта за долна облека за девојчиња,зимски палта за момчиња,зимски палта за девојчиња,јакни и палта за долна облека за момчиња, зимски капут за мали деца,. Ви Благодариме За Разбирањето!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата