.

.

Постелнина За Постелнина со Графити Со 3 Парчиња Каваи Слатки Комплети За Постелнина Кралски Навлаки За Јорган И Перници За Деца Тинејџери Возрасни Декор Во Соба

Постелнина За Постелнина со Графити Со 3 Парчиња Каваи Слатки Комплети За Постелнина Кралски Навлаки За Јорган И Перници За

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Постелнина За Постелнина со Графити Со 3 Парчиња Каваи Слатки Комплети За Постелнина Кралска Навлака За Јорган И 2 Футроли За Перници за Деца Тинејџери Возрасни Декор Во Соба . Овие Украсни Навлаки За Јорган Ја Прават Вашата Спална Соба Стилска И Attractive.It Може Добар Избор Како Роденденски Подарок или Специјален Празничен Божиќен Подарок За Вашите Сакани Деца, Мало Бебе, Деца, Момчиња, Девојчиња, Тинејџери, Тинејџери, Добри Пријатели, Љубовници, Семејство итн. Ве Молиме Запомнете : . 1. Овој комплет за постелнина не вклучува утешител,полнење или полнење, само навлака за јорган и кутии за перници. 2. Навлаката за јорган е со скриен патент, може да го стави вашиот утешител/јорган/јорган во неа. 3. Вашето задоволство е многу важно за нас.Ние нема да штедиме напори да ви понудиме пријатно искуство за купување преку интернет.Ако имате било какви прашања во врска со овој производ, ве молиме не двоумете се да не контактирате.Ние сме секогаш на ваша услуга. 4. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 5. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сите тежини и димензии се приближна вредност. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање! . Големина Шема. Овој комплет за покривање има различни големини : Двојна Целосна Кралица Крал Кал Кинг Големина. Двојна големина : 68 "x86" /173x218cm, 1 навлака за јорган + 1 куќиште за перница . Целосна големина : 80 "x90" /203x228cm, 1 навлака за јорган + 2 кутии за перници. Големина на кралицата : 90 "x90" /228x228cm, 1 навлака за јорган + 2 кутии за перници. Кралска големина : 102 "x90" /259x228cm, 1 навлака за јорган + 2 футроли за перници € Премиум Материјал Q : капакот на јорганот и навлаката за перници се изработени од 100% полиестер, микрофибер, меки и дише, удобни и издржливи, обезбедувајќи ви искуство со спиење во сите сезони.(Известување : нема Утешител или полнење, вклучено полнење). Qurfacufacturing process® : комплетот на капакот на јорганот усвојува 3d процес НА дигитално печатење, моделот е реален и не бледне, а дизајнот на скриениот патент е мазен и издржлив. €+Декорација На спалната Соба Q : моделот е дизајниран со живописни ликови, стилски и забавен, совршена декорација на спалната соба за момчиња, девојчиња, деца или љубители на аниме. Исто така совршен подарок за постелнина за семејството, пријателите, роднините. Перење во машина Или рачно перење во ладна вода и топла вода, сушење без брчки после миење, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе служиме додека не сте задоволни. ●ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ : ќе добиете мек комплет за покривање на јорган, 1 залив за јорган и 1/2 Кутии за Перници.(ВНИМАНИЕ : Не Е Вклучен Комплет За Утешител И Вметнување Перница).Секоја е-пошта од клиенти,ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решите проблемот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата