.

.

Brinley Co. женски меки квадратни пети ФАУ кожна пумпа

Brinley Co. женски меки квадратни пети ФАУ кожна пумпа

DEN 703.84

Количината на стоката
Това е достапна

Однесувајте се кон нозете со Reggie од Brinley Co. Со плетени тубуларни ленти и половина блок потпетици, ќе имате вистинска количина на талент. Подготвена нога и мека веганска кожа ја завршува оваа сандала за лизгање. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата