.

.

Момчињата елени на момчињата Мак Блек В.

Момчињата елени на момчињата Мак Блек В.

DEN 671.84

Количината на стоката
Това е достапна

Иконски подигање за работа во изглед, изграден за најтешки ситуации. Mak2 доаѓа со водоотпорна горна и трајна гумена надворешна плоча. Вклучува облога на Thinsulate® за дополнителна топлина, перничена влошка и нежно залепен ентериер за да ги задржи тие растат стапала среќни и со придобивки од горниот дел; Направено со Thinsulate®Durable TPR единствено за продолжено затворање на инсолејт-инсолекција за прилагодување за прилагодливо вклопување водоотпорен и thinsulate за топлина : багажникот се повлекува покрај глуждовите на вашето дете за да ги задржи топло и суво. Gusseted јазик ја чува водата. Thinsulate, високо изолиран, но сепак дишечки материјал што често се користи во техничка опрема на отворено, додава слој на безбедност за нозете на вашето дете . удобност и лесно носење : Подготвената влошка го одржува вашето дете удобно да работи наоколу. Повлекување-таб и широк стил на отворање на чипка внатре во внатрешноста помагаат да се добијат чизмите безбедно на ногата без кавгата . Спецификации и детали : Синтетички горе и долу.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата