.

.

Асортиман на украс за време на празник, асортиман на украси, радосен мир, црвена и мулти -боја, тежина: 0,09 килограми

Асортиман на украс за време на празник, асортиман на украси, радосен мир, црвена и мулти -боја, тежина: 0,09 килограми

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Гномите се најпознати по тоа што ги чуваат земните богатства и обезбедуваат среќа за време на вашето време за одмор. Овој пондериран гном со дното носи почувствуван костум, висока плетена капа и има долга брада. Совршено ја украсува вашата елка со традиционалната Божиќна тема. Можете да ставите неколку gnomes заедно на таблета или здолниште од дрво со различни Gnomes на колорити измешани и совпаѓани. Прославете го најубавото време во годината со украсување со овој празник Божиќ украс. Големина : Приближно : 2.362 инчи H x 7,874 инчи L x 2,953 инчи Д, est wt. : 0.09kgs секој доаѓа подготвен да виси на жици. Целосно димензионален украс. Пондерирани дното. Бесплатно стоење / таблета декор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата