.

.

Фонт Ледкингдолус и задни комплетни снопови со шокови компатибилно со 2003- Корола

Фонт Ледкингдолус и задни комплетни снопови со шокови компатибилно со 2003- Корола

DEN 3108.32

Количината на стоката
Това е достапна

Фонт на Ledking Domus и задни комплетни удари со шокови Компатибилен со 2003-2008 Корола Лесна инсталација : ОЕМ дизајн Директна замена. Инсталирајте го комплетното склопување на ленти во еден чекор. Безбедна и едноставна инсталација : Карактеристики на дупките за токи што одговараат на постојните во возилото, така што може лесно да се замени без да се расклопи претходната структура на лентата. До стандард : Сите компоненти се изградени за да ги исполнат или надминуваат перформансите на OEM. Време е да ги замените лентите : Се препорачува да го проверите вашиот амортизер на шок на секои 50.000-80,057 километри за да се обезбеди перформанси на системот за суспензија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата