.

.

Кликнете на N 'Play Presend Play Play Coll Phone Toy и додаток за додатоци за клучеви за деца за деца, светла, музика и звуци

Кликнете на N 'Play Presend Play Play Coll Phone Toy и додаток за додатоци за клучеви за деца за деца, светла, музика и звуци

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Помогнете му на вашето дете да научи, да расте и да има експлозија со сопствените „возрасни“ технолошки играчки што им овозможуваат да се преправаат како да ја водат претставата! Нема ништо позабавно за дете отколку да им дозволите да играат да се преправаат, особено кога ќе ги имаат истите кул работи како мама и тато. И додека можеби не сакате тие да играат со вашите клучеви или со вашиот телефон, со кликнување на играчки за играње на автомобили и играчки за мобилни телефони, можете да им дадете светло, интерактивен и забавен мобилен телефон, далечински стартер и сет на клучеви што можат Користете за проширување на нивната фантазија! Одликувајќи се со светли, ангажирани бои, забавни звуци и светла, па дури и различни игри што привлекуваат внимание, овие возбудливи и имагинативни играчки за деца се сигурни дека ќе ги задржат зафатени дома и во движење. Мобилен телефон и далечински управуваат со 2 батерии АА секоја, далечински управувачи со автомобили работат на 2 батерии ААА. Симпатична реална реална 3 парчиња детски мобилен телефон и клуч за автомобили со додатоци . сет вклучува; Прстен за клуч за автомобили со 3 копчиња и далечински, мобилен мобилен телефон и музика/ТВ далечински управувач . Светла разнобоен дизајн и карактеристики трепкачки светла, музика и реални звуци . Сет за преправања за игра помага во подобрување на моторот на децата и имагинативни вештини и ги забавува со часови . сите Вклучените додатоци се изработени од БПА бесплатно нетоксичен материјал и тестирани за безбедност на децата . Телефон за играчки, деца се преправаат дека играат, телефони за играчки за мали деца, телефони за играчки, телефонски играчки, телефонски телефони, мобилен телефон за деца, мобилен телефон за играчки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата