.

.

Модерна Уметност Средни Црни Жени На Плажа Смола Статуа-Големина: 14 4 9&Quot; H

Модерна Уметност Средни Црни Жени На Плажа Смола Статуа-Големина: 14 4 9&Quot; H

DEN 623.84

Количината на стоката
Това е достапна

Уживајте во оваа модерна уметност со среќен изглед, смола статуа На Црни Жени на Плажа. Овој модерен апстракт ќе биде одличен додаток на вашиот дом. Лиењето смола е метод на лиење пластика каде што калапот се полни со течна синтетичка смола, која потоа се стврднува. Големина : 14 "L x 4" W x 9 "H. Тежина Е : 3lb Модерна Уметност Средни Црни Жени На Плажа Смола Статуа-Големина : 14 "x 4" x 9 " H.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата