.

.

Женски атлетични џокери со џогер со џогер со лушпа

Женски атлетични џокери со џогер со џогер со лушпа

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Комбинирајте висок квалитет и удобност со овие супер меки џокери за џогер со џебови со џебови и влечења. Со смислено прилагодено вклопување, џогерните џемпери имаат 2 надворешни џебови, влечења од глуждовите и лентата за половината за да се олабават/затегнат. Опуштено вклопување, сепак, заедно, овие полирани пот го издигнуваат секое вклопување. Комплетна џогер со целосна должина; Француски Тери; 2 џебови; Појавување на Худи се продаде одделно; Модерен и функционален еластичен Васитбанд со висок квалитет одличен за секојдневно носење, но и спортски изглед; Совршено да се сложат или да се носат самостојно за салата, јога или секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата