.

.

Менувач Тон Крцкање Кратки Долги Нога Извлекувач

Менувач Тон Крцкање Кратки Долги Нога Извлекувач

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Од нашиот почеток, алатките за автомобилски специјалитети на МЕНУВАЧОТ се водени од иновации. Од нашата прва специјализирана алатка, подигнувачот На пружината На Вентилот Модел-т, до нашиот најнов извлекувач за крцкање, ја изградивме нашата репутација со алатки што ги олеснуваат тешките работни места. Повеќето од нашите производи се надградени со нови подобрени карактеристики како рачки со двоен материјал дизајнирани за поудобно држење или рачки со двојно натопување на клешти кои обезбедуваат повеќе перничиња за вашите раце. Автомобилски АЛАТКИ за автомобилски СПЕЦИЈАЛИТЕТИ се гордо изработени со најдобрите компоненти под најстрогите упатства за производство. Направено за секојдневна употреба-загарантирано за живот. Подобрите алатки значат полесна, поефикасна работа, така што постојано ги оценуваме трендовите на автомобилскиот инженеринг, овозможувајќи ни постојано да ги подобруваме и подобруваме нашите алатки за подобро да одговараат на професионалните раце. Затоа тие се првиот избор за илјадници автомобилски техничари ширум светот. Извлекувачите на крцкање имаат заштеда на време, индексирање на дизајнот на вилицата. Нозете индексираат во позиција и остануваат на место, овозможувајќи ви лесно да го поддржите извлекувачот и брзо да ја поврзете секоја вилица една по една со макарата без помош. Извлекувачите исто така може да се претворат во извлекувачи со две и три нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата