.

.

ПРЕМИУМ бренд За Ксеро Фазер Тонер Кертриџ

ПРЕМИУМ бренд За Ксеро Фазер Тонер Кертриџ

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е Компатибилен ТОНЕР ЗА БОЈА NXT ПРЕМИУМ бренд Тонер Кертриџ (ЗДРАВО ЦРН ТОНЕР) кој работи со следните печатачи / машини (ФАЗЕР 3330, РАБОТЕН ЦЕНТАР 3335, РАБОТЕН центар 3345). Ова е Кертриџ За Тонер, кој има принос од 15.000, а бројот на дел е ПРМ106Т03624. ОВОЈ NXT ПРЕМИУМ бренд За Xerox Phaser 3330 доаѓа со 100% гаранција и е исклучително добро ценет и за купувачите и за деловните корисници. Совршен за домашна или канцелариска употреба. Бродови брзо и прецизно. ВИСОК ПРИНОС ЦРН ТОНЕР. ФАЗЕР 3330, РАБОТЕН ЦЕНТАР 3335, РАБОТЕН ЦЕНТАР 3345. Компатибилен Nxt Премиум Бренд. ВИСОК ПРИНОС ЦРН ТОНЕР. ФАЗЕР 3330; РАБОТЕН ЦЕНТАР 3335 ; РАБОТЕН ЦЕНТАР 3345. Компатибилен Nxt Премиум Бренд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата