.

.

О2КУЛ Вентилатор За Замаглување На Батерии за Лично Ладење, Малина, Пакување

О2КУЛ Вентилатор За Замаглување На Батерии за Лично Ладење, Малина, Пакување

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Останете удобни дури и во жешката топлина. Ладна магла вода е комбинирана со моќен вентилатор за подобрување на вашиот личен процес на ладење. Вентилаторот За Замаглување ОД О2КУЛ е најзгодниот начин за ладење. Дајте си убава магла вода на лицето додека вентилаторот дува свеж воздух дува на вашиот пат. Тоа е како вашиот личен систем за ладење.ВАШИОТ Личен Систем ЗА ЛАДЕЊЕНЕ го потете ова лето со помош на вашиот личен рачен вентилатор и господине. Справете се со летните горештини со магла вода за ладење и моќен вентилатор. Можете да додадете коцки мраз во шишето со резервоарот за вода за да добиете уште поладно и освежувачко чувство.ШАРЕНИ И СТИЛСКИ Дизајн На нашите обожаватели се компактни и слатки. Не е гломазен и изгледа одлично на плажа, базен, кампување, пешачка патека, бејзбол натпревар и скара или дури и во канцеларија. Тоа е одличен начин за разладување за време на пешачење, долги прошетки, маратони или возење велосипед.О2КУЛ е за давање на нашите клиенти неочекувани решенија за секојдневните проблеми. Нашите производи се паметни и ги задоволуваат секојдневните човечки потреби. Но, тие се повеќе од тоа! Тие се обични предмети со дополнителен пресврт. Паметни се и духовити. Тие ги прават секојдневните прилики и задачи само малку подобри. Не само подобро, но забавно!Спецификации НА ПРОИЗВОДОТ Големина На Сечилото : 2,75 Инчи Број На Брзини : 1 број и Тип На Алкални Батерии : 2 Bat-Ќелии Батерии Димензии На Производот (Пакување На Мало) : 3,1" х 3,8" х 10,6" УДОБНА МАГЛА за ЛАДЕЊЕ : Победете ја топлината со личен систем за ладење. Овој пренослив вентилатор за мини замаглување од О2КУЛ нуди фина магла ладна вода и моќен вентилатор. МОЌЕН ЕДНОБРЗИНСКИ МОТОР : со помош на моќниот мотор и флексибилните сечила на вентилаторот можете да добиете ладно ветре насекаде! Неговата батерија работи, бара 2a батерии (не се вклучени). СОВРШЕН ЗА ИЗЛЕГУВАЊА на ОТВОРЕНО : Дајте си освежување насекаде! Тоа е совршен начин да го изладите лицето на плажа, парк, на игра, кампување или во тематски паркови. Совршен за употреба во затворени простории или на отворено. ПРЕНОСЛИВ И РАЧЕН : овој вентилатор со батерија е совршен за патување и е одличен начин децата да се опуштат. Тој е компактен и лесен за да можете лесно да го фрлите во торбата или багажот. ШАРЕНИ ДИЗАЈНИ ЗА СЕКОГО : сите наши обожаватели и шишиња се стилски, шарени и светли! Тоа е одличен подарок за деца и е совршен во канцеларијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата