.

.

Нормалните луѓе ме исплашат машка графичка мета

Нормалните луѓе ме исплашат машка графичка мета

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа машка графичка мета е совршена за сите мажи. Спарете го со фармерки и патики за одлична облека за летно време и пренесете ја во есен со поставување под џемпери. Оваа маичка може да се носи во текот на целата година. Меката удобност на оваа мета е совршен додаток на вашата гардероба. Дозволете му на светот да знаете дека не се вклопувате со тоа што денес ја добивте оваа забавна кошула за емотикони!. Печатено на супер мека кошула од поли/памучна мешавина во Royal Snow Heather . Tee има печатена етикета за вратот за дополнителна удобност!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата