.

.

Хол-Ее Гурмански Куче Играчка, Стек, Мали

Хол-Ее Гурмански Куче Играчка, Стек, Мали

DEN 509.44

Количината на стоката
Това е достапна

Хол-Ее Гурмански Т-Коска Бифтек Куче Играчка, Стек Во Облик, Гума И Најлон, Мулти Намена Лекување И Џвакање Играчка, Дебела Гумена Школка Со Мали Отвори За Да Додадете Омилени Третира Вашето Куче, Има Мали Жлебови За Размачкана Третира Како Што Се Путер Од Кикирики Или Конзервирана Ширење, Најлон Може Да Се Отстрани Од Гумени Обвивка За Долготрајна Играчка, Вклучува Бесплатен Примерок Од Хималајски Куче Џвака Јакипуф. Повеќенаменска Играчка За Лекување И Џвакање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата