.

.

Фурхавен Палто За Миленичиња

Фурхавен Палто За Миленичиња

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

краток опис не е Достапен Целосно Реверзибилен. Сребрената страна е целосно рефлектирачка за зголемена видливост. Џеб за пакување за складирање. Велкро затворање за лесно вклучување и исклучување. Ватиран јакна со јадро од изолативни влакна за топлина и удобност. Обложена ткаенина за водоотпорност. Рефлектирачки патент за лесен пристап до темперамент / јака. Јаката на палтото делува како штит од дожд и ветер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата