.

.

Кингстон Месинг К188Е Пренасочувач Када Излив Со Прирабница, Антички Месинг

Кингстон Месинг К188Е Пренасочувач Када Излив Со Прирабница, Антички Месинг

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантното тело и закривената глава на овој излив на када предизвикуваат поедноставен дизајн, давајќи и на вашата бања универзална привлечност. Избраната рачка на пренасочувачот над главата овозможува водата да го префрли својот проток помеѓу изливот на кадата и главата за туширање. Изберете од низа завршетоци за да се координирате со вашиот ансамбл за бања. Изработени од цврста градба од месинг и легура на цинк. Када излив со пренасочувач. Вклучува 3-1/16" декоративна прирабница. 1/2 " -14 нпт врска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата