.

.

Харолд Увоз Компанија Во. Меден Чешел Тривет, Диња

Харолд Увоз Компанија Во. Меден Чешел Тривет, Диња

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Текстурата на саќе ја дифундира топлината побрзо од традиционалните рамни тривети, додека површината што не се лизга ги штити работните површини. Подигната текстура од двете страни. Харолд Увоз Компанија 7 х 7 Во. Меден Чешел Тривет,Диња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата