.

.

Дизајн Тоскано КЈУ Сенка Предатор Црна Пантер Статуа: Медиум

Дизајн Тоскано КЈУ Сенка Предатор Црна Пантер Статуа: Медиум

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата летна градина во џунгла ќе биде означена како опасно егзотично бегство кога оваа елегантна статуа на пантер ќе излезе да ги "поздрави" вашите посетители! Срцето На Африканскиот див свет е заробено во нашата скулптура На Црн Пантер, долга повеќе од две метри. Нашиот уметник се погрижи многу со веродостојната поза на пантер и реалните очи за да создаде соодветен додаток во вашиот дом или градина. Оваа жестоко убава статуа на градината Црн Пантер е неверојатно детална, излеана во квалитетна дизајнерска смола рачно насликана за да ја најави темната страна на џунглата. Оваа реална тоскано-ексклузивна статуа На Црниот пантер е на шетање! Голем, Исто Така, Достапни. Види Производ JQ4019 26'Wx11 ' Dx10'h.8 фунти.Тежина : 8 Лбл Должина : 11 Ширина : 26 Висина : 10 Ин-ШКУ : ДСНТЦ115 пантер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата