.

.

Впие Кери Басен, Литри, Портокал

Впие Кери Басен, Литри, Портокал

DEN 350.08

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е совршено за чување занаетчиски предмети, играчки или други предмети низ куќата. Впие кери Басен, 24 Литри, Портокал : овој пакет содржи на 24 литарски слив со уникатен закосен раб за лесно истурање. Бледнеат, мраз и УВ отпорни. Безбедно за деца и храна. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата