.

.

Белата Марка Женски Плус Големина Вратоврска Боја Харем Панталони

Белата Марка Женски Плус Големина Вратоврска Боја Харем Панталони

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Белата Марка Женски Плус Големина Вратоврска Боја Харем Панталони ќе ве задржи стилски и удобно. Овие долги, широки панталони се поставени на глуждот и имаат преклоп над појасот. Со 2 странични џебови и модерен Принт инспириран Од Армијата. Белата Марка Женски Плус Големина Вратоврска Боја Харем Панталони се одлични за лежење и јога. Џебови; Лабава Одговара Дневна Панталони; Вратоврска Боја Печатени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата