.

.

Шамбреј француски лента Ткаени Крпа-Во собата на 3

Шамбреј француски лента Ткаени Крпа-Во собата на 3

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Преголемата француска Лента DII Chambray Ткаена Крпа за Садови - Комплет од 3 работи добро како кујна од суштинско значење, подлога или екстра голема салфетка. Овие три крпи за садови со ниски влакна се направени од абсорбента памук што брзо се суши и доаѓаат по ваш избор на достапна француска лента во боја. Димензии (.) : 30 L x 20w во. Класична француска лента. Изберете од достапните опции за боја. Абсорбента и брзо сушење 100% памучна ткаенина. Користете за сушење садови или како салфетки и подлоги. Машинско перење на ладно на нежно и сушење на ниско ниво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата