.

.

Комплет за контрола на премија за решавање на проблемот со проблеми

Комплет за контрола на премија за решавање на проблемот со проблеми

DEN 1887.84

Количината на стоката
Това е достапна

Контрола на решенија за решавање на проблемот со проблеми со куќиштето за растворање на производи за ширење на рака, инкорпорираат докажани дизајнерски и инженерски карактеристики за да се обезбеди нов управувач, леснотија на инсталација и подолг живот. МООГ е најпосакуваниот бренд за управување и суспензија Бренд на професионални техничари и началници на екипажот на НАСКАР. Феатуи и придобивки : OE-еквивалентна и директно вклопување апликација.МЕТ или ги надминува спецификациите на OE. Дизајнирано за да се намали вибрациите и да се апсорбира бучава.Кит Вклучува грмушки. Орев, за да ги поправите кородираните врнежи од код. Високо прецизно инженерство - оптимизиран за тивко работење и отпорност на абење, сол, патна варијанта и масла. Премиум материјали-направени од висококвалитетни еластомерни соединенија за издржливост и перформанси на возењето. Дизајн во стилот на ОЕ-Инженер за да одговара или да ги надмине барањата за ОЕ. Ригорозно тестирање - Сеопфатно тестирање во текот на процесите на дизајнирање и развој од страна на инженерите на Moog за квалитет на кој можете да сметате. Дизајнот на металното ребро помага да се заклучи внатрешната цевка во рамките на џебот. Металните површини се обложени со фосфат за заштита на корозија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата