.

.

Жените Резервоарот Врвот Дозвола Жените Лето Повик V-Вратот Шпагети Ремен Без Ракави Прашка Елек Камизоли Лето Racerback Цветни Печатени Ками Резервоарот Блузи

Жените Резервоарот Врвот Дозвола Жените Лето Повик V-Вратот Шпагети Ремен Без Ракави Прашка Елек Камизоли Лето Racerback Цветни

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

94" Без Ремен Должина : 58cm/22.26 " Големина : XL Големина.Карактеристики : Обични Врвови,Без Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.86" Без Ремен Должина : 52см/20. : Мали САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.Информации за производот : Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : V-Neck Style : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвни Графикони Големина : S Големина. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.43 "Половината : 80см/31.00, клиренс облека под 10.00, жена обичен v вратот маици, облека 5. маици клиренс облека 5.00, клиренс облека под 7, облека дозвола, прекрасен бел леб, облека, бебе облека дозвола 5, облека под 6,.00, жена против вратот маици клиренс облека 5. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. : X - LAREGE САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.00, маици жена под 5 долар, 5 точка за жена, кларенс облека под 10, маици за жена дозвола 5 празно, облека 5, жена 5 облека, жена, дозвола на облека, клиренс облека под 10, жена маици клиренс облека 5. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа.Материјал : Полиестер. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.16 "Половината : 92см/36.00 облека, клиренс облека под вашиот 5, облека блиску 5, облека под, клиренс облека под 4.83 " Материјал : Изработен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за проѕирен, погоден за вашето секојдневно носење. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.50" Без Ремен Должина : 50см/19.22" Без Ремен Должина : 54см/21. : Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102см/40. Широки апликации : класичен и разноврсен додаток на фармерки и хеланки, здолништа или во поладно време со кардигани, палта, јакни.Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење.00, без дозвола за испорака облека 5, клиренс маици под 5. Повод : Овие Маици Врвови Е Мода, Посебен, Мек и прекрасен врв за лето, можете да го спарите со фармерки или нозе,Одлично За секојдневниот живот, забава, плажа, одмор,канцеларија,ве прават шармантни и кул.88 "Половината : 104cm/40.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата