.

.

Суета Саем Женски Традиционални Ками, Стил 17760

Суета Саем Женски Традиционални Ками, Стил 17760

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Саемот За Суета Традиционалните Ками форми на вашето тело. Контурните шевови лачат преку чаши за да дадат форма. Длабокото V-деколте има нежна тантела за софистициран изглед и чувство. Широките ремени ги кријат ремените за градник и нема да се лизгаат. Мазната ткаенина е антистатичка и против прилепување што овозможува ова целосно лизгање да се лизне под вашата облека. Венити Фер Женски Традиционален Ками, Стил 17760 : Контурни шевови лак над чаши за да дадат форма. Длабоко V-деколте со нежна тантела за софистициран изглед и чувство. Широките ремени ги кријат ремените за градник и нема да се лизгаат. Антистатичка и анти-прицврстувачка ткаенина се лизга под облеката. 100% Најлон. 17760.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата