.

.

Филм-гард 12' 400 ' Исчистете Ја Пластичната Обвивка На Професионалниот Сликар, 0. Мил

Филм-гард 12' 400 ' Исчистете Ја Пластичната Обвивка На Професионалниот Сликар, 0. Мил

DEN 959.68

Количината на стоката
Това е достапна

Филм-Гард 12 х 400 стапки 0,35 мил пластичен филм со висока густина на професионален сликар концентрирана пластика со висока густина која обезбедува супериорна заштита лесна за ракување-лесна за лента и супер силна.Бренд Име : Филм-Гард Ширина : 12 стапки. Должина : 400 стапки. Дебелина : 0,35 Мил Стил : Материјал За Професионално Одделение : Пластичен Производ На Сликарот Тип : Број На Листови Во Пакет : 1 Пк Одделение : Мала Тежина Боја : Јасна Еднократно : Без Истекување : Да Внатрешно или Надворешно : Внатрешно И Надворешно Пакување Тип : Кутија Покриеност Површина : 4800 квадратни. фт. Име на брендот : Филм-Гард Одделение : Материјал Со Мала Тежина : Пластичен Тип На Производ : Пластична Ширина На Сликарот : 12 стапки. Должина : 400 стапки. Еднократно : Нема Број Во Пакет : 1 пк Дебелина : 0,35 Мил Тип На Пакување : Боја Во Кутија : Чиста за прашина, прекумерно прскање или заштита на куќиштето во просторијата. Оддел-МАТЕРИЈАЛИ ЗА БОЈА и ЧИСТЕЊЕ. mdse Class - КАПКА КРПИ. продгрупа-ПЛАСТИКА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата