.

.

Ефстеб Женски Јога Панталони Фитнес Спортски Хеланки Контрола На Стомакот Хеланки За Подигнување На Плен Атлетска Вратоврска-Вежба За Кревање Колкови Што Дише Ме?

Ефстеб Женски Јога Панталони Фитнес Спортски Хеланки Контрола На Стомакот Хеланки За Подигнување На Плен Атлетска Вратоврска-Вежба

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женска Вратоврска-Боја За Дишење Вежба За Кревање Колкови Меур Јога Панталонибез разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви го решиме. Клиренс Ефстеб Облека (Ве Молиме Кликнете Тука За да најдете Повеќе Предмети до30%) Ефстеб Супер Меките Јога Панталони се совршена удобност дома што ви го дава целиот стил што ви е потребен за секојдневно носење или кога сте за излегување. Доаѓаат овие јога хеланки кои се протегаат и дишат, така што можете многу да правите други атлетски —вклучувајќи свиткување, сквотирање и виткање на патот до подобра кондиција, а исто така не е проѕирен материјал. Нашите јога панталони доаѓаат со висок струк кој помага да се контролира вашиот стомак. Тие се ултра меки и мазни, така што се чувствуваат одлично за носење во текот на целиот ден. Без разлика дали сте во јога, трчање, одење во теретана или сакате нешто да се опуштите, овие панталони ќе станат вашиот нов омилен пар. меките панталони за вежбање што дишат брзо ја отстрануваат влагата и потта, одржувајќи ве удобно и ладно. Компресибилен и поддржувачки, обезбедувајќи максимална флексибилност во јога, трчање, танцување, тренинг, па дури и секојдневно носење. Сите намени Слатки Хеланки Во Стилот На Инс : Лесно се спаруваат со вашите кошули или врвови на резервоарот. Тие се разноврсни слатки панталони за јога, трчање, фитнес, секаков вид тренинг или секојдневна облека. Ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини погоре за да ја изберете големината за вас, ако сте помеѓу 2 големини, се препорачува да изберете поголема големина. Ако некое прашање/незадоволство, само слободно контактирајте не, и ние ќе обезбедиме задоволително решение што е можно поскоро.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата