.

.

Куристан Спокојство Апстрактни Мермер Површина Килим, 6 '6 9 ' 6

Куристан Спокојство Апстрактни Мермер Површина Килим, 6 '6 9 ' 6

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Инспирирана од модерната апстрактна уметност на 20 век, Колекцијата Спокојство нуди серија уникатни смирувачки дизајни помешани со ладни смирувачки тонови. Оваа плетена колекција вилтон лице в лице нуди мек, густ куп кој е создаден од 100% полипропилен Полипропилен поставен на топлина и има еден милион точки предиво на метар квадратен. Ова ултра фино, силно синтетичко влакно се спротивставува на носење и трајни дамки кои обезбедуваат долготрајни перформанси и задржување на изгледот. Додавањето Спокојство во вашиот дом ќе обезбеди визуелна удобност за да се чувствувате мирно и опуштено. Маестрално дизајниран и обоен за да одговара на речиси секој простор, Спокојството ќе создаде врвен амбиент на спокојство. Постигнете го тоа зен искуство во погодност на вашиот дом. Куристан Спокојство Апстрактен Мермер Област Килим Во Опал-Печурка : сива мермер шема. Направено од 100% полипропилен. Лице-в-лице вилтон ткаени. Висина купот : 0.39 во. Изберете од достапните големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата