.

.

Класичен Ленен Канцелариски Материјал Хартија За Пишување, Природно Бело, 500 Рм

Класичен Ленен Канцелариски Материјал Хартија За Пишување, Природно Бело, 500 Рм

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Класичен Постелнина Канцелариски Материјал Пишување Хартија. . . Големина : 8 1/2 x 11; Боја На Хартија(И) : Класична Природна Бела; Тежина На Хартија : 24 фунти. Глобален Тип На Производ : Хартија-Биографија/Канцелариски Материјал Големина : 8 1/2 x 11 боја на хартија(и) : Класична Природна Тежина На Бела Хартија : 24 lb Sheets По Единица : 500machibility : Ласерски Печатачи; Стандарди За Усогласеност Со Инк-Џет : Сертифициран FSC; Зелен-E Сертифициран Процент На Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите : 0% Пост-Потрошувачки Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупно Рециклирана Содржина Проценти : 0% % Премиум Воден Печат Документи. Гарантирано за употреба во ласерски или инк-џет печатачи и копири со голема брзина. Без киселина за архивски квалитет. Суптилната ленена завршница дава навестување на текстура, но сепак нуди голема печатливост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата