.

.

Женски Летни Врвови Женски Ракави За Печатење Врвови Со Тркалезен Врат Кошули Блуза Боемаин Плус Големина Маица За Жени

Женски Летни Врвови Женски Ракави За Печатење Врвови Со Тркалезен Врат Кошули Блуза Боемаин Плус Големина Маица За Жени

DEN 255.68

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Печатење Три четвртини Ракав Круг Вратот Пуловер Врвови Кошули Блузакарактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,долг Ракав ,Кардиган,Печатени Врвови,Обични врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Дизајнот На Печатење го прави пообичен и поудобен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Лето : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Јака : Должина На Тркалезниот Врат : 3/4 ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Големина : С : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Должина : 70см/27.56" Големина : М : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 104см/40.94" Должина : 71см/27.95" големина : л : големи сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 108см/42.52" Должина : 72см/28.35" ГОЛЕМИНА : xl : X-големи сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 112cm/44.09" Должина : 73cm/28.74" Големина : Xxl : Xx-Големи Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 116cm/45.67" должина : 74cm/29.13" големина : Xxxl : 3x-ГОЛЕМИ САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 120 CM/47.24" Должина : 75cm/29.53" Големина : Xxxxl : 4x-Големи Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 124cm/48.82" Должина : 76cm/29.92" големина : xxxxl : 5x-големи сад : 18 велика Британија : 22 Еу : 48 БИСТА : 128cm/50.39" ДОЛЖИНА : 77 CM/30.31". Материјал : супер пријателска ткаенина за кожата, мека и еластична, многу мала тежина. Кога го носите на вашето тело, тешко дека ќе ја почувствувате тежината. Можете да го носите во текот на целиот ден, неограничен и слободен. Дизајн : Тркалезен врат, три ракави, закривено дно, лабав стил, овој модерен празничен тематски принт (како Што се : Денот На Независноста, Велигден, Ноќта на Вештерките итн.) е многу напреден, овој дизајн секогаш ќе стои во мода, никогаш надвор од мода, заоблен врат со закривено дно, совршен за да ја покаже вашата елегантна фигура. Карактеристики : класичен тип на верзија, секојдневен стил, не само удобно вклопување, туку исто така може многу добро да ја измени вашата фигура, да ја покаже вашата убавина, секоја пригода секоја сезона може да биде лежерна, бесплатна за носење, без разлика каде одите, вие сте најблескавата жена во толпата. Додатоци : овој лабав врв е особено добар за носење со здолниште или панталони во текот на летото, а може да се носи со јакна или тексас јакна во пролет и fall. Во прилог на накит од ѓердан подобро тргнете го вашиот темперамент. Повод : Без разлика дали е дома, шопинг, работа или на одмор, тоа е совршен натпревар. Може да ја покаже вашата убавина и темперамент во сите прилики и може да се носи во текот на целата година. Суштинско парче од женската гардероба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата