.

.

Кошули со низок профил За Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Цврста Тенка Блуза Зимски Есенски Маици

Кошули со низок профил За Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Цврста Тенка Блуза Зимски Есенски Маици

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте го ова (големината XL генерално е погодна за 120lb, секоја големина е околу 11lb разлика). Се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Нашиот Бренд Потекло Бавен Профил го започна нашето модно патување од 2016 година.По долгогодишни континуирани неуспеси и подобрување,Нископрофилот воспостави професионален,ефикасен систем за дизајн и снабдување.Ние веруваме "Уживајте Во вашиот облекување, уживајте во вашиот живот" Што ги прави нашите производи уникатни?Низок профил посветен на создавање висококвалитетна, прифатлива облека на која можете да и верувате. Потрагата по совршенство е нашата крајна цел. Големина : S Биста : 82cm/32.28" ракав : 57cm/22.44" Должина : 45cm/17.72" Големина : M Биста : 86cm/33.86" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 46cm/18.11" Големина : L Биста : 90cm/35.43" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 47см/18.50" големина : xl биста : 94см/37.01" ракав : 60см/23.62" должина : 48см/18.90" големина : xxl Биста : 98см/38.58" ракав : 61см/24.02" Должина : 49см/19.29". Пакетот Содржи : 1x женска мода 2023 есенски врвови. Повод : Костум за секојдневен, патување, дома, Совршен За секојдневно носење, на отворено,работа и забави, секоја пригода е совршена Во Пролет, Fall и Зима. 100% Полиестер. Женски Врвови : Слатките Кошули се Меки,Лесни,Растегливи, Опуштени и Удобни за Носење. и не е лесно за пилинг. Блузи за жени : овие каузални лабави Врвови Одлично се носат со Слаби Фармерки,Хеланки,Чизми или Потпетици,опремени со ленти и отпечатоци од леопард за да создадат чувство за мода. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата