.

.

Кошула со долги ракави на Lee® женски долги ракави

Кошула со долги ракави на Lee® женски долги ракави

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одете со протокот на Бохо во оваа боксерска кошула на ракав Долман од Ли. Исклучителните женски детали вклучуваат подуени три четвртини ракави, деликатно расипување околу вратот и иконите Ли копчињата надолу. Долгиот ракав Долман обезбедува волумен надолу од ракавот и удира веднаш над зглобот за изглед на очите и ласкав изглед. Јаката на групата и боксовите одговараат обезбедуваат безобразен ефект што изгледа одлично со вашите омилени пантолони или здолништа. Направено од супер мек и лесен 100% памук, оваа блуза ќе ви помогне да се изладите кога температурите почнуваат да растат. Опуштено вклопување. Детализирање на вратот на Руфл. Лабава, ракав на Долман. Затворање на копчињата. Инспирирани од архивите на Ли. 100% памук. Стил #112325065.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата