.

.

Маици За Женски Дуксери За Жени Обичен Пуловер На Екипажот Цветен Принт Врвови Со Пулпа Со Долги Ракави Обични Маици За Маици

Маици За Женски Дуксери За Жени Обичен Пуловер На Екипажот Цветен Принт Врвови Со Пулпа Со Долги Ракави Обични Маици За Маици

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С Биста : 98см/38.58" Ракав : 58см/22.83 "Должина : 59см/23.23". Големина : М Биста : 102см/40.16 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 61см/24.02". Големина : L Биста : 106cm/41.73" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 62cm/24.41". Големина : XL Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 63cm/24.80". Големина : XXL Биста : 114cm/44.88 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 64cm/25.20". Големина : XXXL Биста : 118cm/46.46" Ракав : 63cm/24.80 "Должина : 65cm/25.59". Дуксери За Жени Обични Врвови За Пуловер Со Долги Ракави На Екипажот Лежерен Дуксер Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно обетка!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : должина на ракавот на рак на Дојка : целосно Деколте : О ѓердан : редовна декорација : Ништо што добивате : 1 ПАРЧИЊА Дуксер Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиен стилски и мода ве прави попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата