.

.

Фустан „Таен агент“ на Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas - црвена, црна боја

Фустан „Таен агент“ на Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas - црвена, црна боја

DEN 219.84

Количината на стоката
Това е достапна

Таен агент, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црвена боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација и моден дизајн со тема за фустани за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија мода и глам wallид Арт Арт Патс „Тајниот агент“ фустан - црвена, црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата