.

.

Trident Full Sheets Set TC, Set W Pemlowcases, Canyon Porand

Trident Full Sheets Set TC, Set W Pemlowcases, Canyon Porand

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нема ништо подобро отколку да влезете во пријатна кревет со овие Sateen шарени 100% памучни чаршафи. Значи, да го создадеме вашиот простор за спална соба со соништата со Trident ‘меки и кадифен 'обоени чаршафи, што доаѓа со финиш без мирис, супериорна мекост и свежо чувство. Ние нудиме комплети за листови за да ги задоволиме сите ваши потреби со убав луксуз, заедно со дишење, издржлива, супер мека, удобна и луксузна постелнина. Овие пријатно меки и удобни чаршафи се стручно прилагодени за да обезбедат крајна долговечност. Доаѓа во голем број на суптилни и софистицирани бои што можат да координираат со секој декор на која било просторија. Овие комплети на листови не се намалуваат или згаснуваат дури и по повеќекратни миења. Овие сет на листови се стандардни 100 според ОЕКО-TEX® сертифицирани. За да бидете безбедни од штетни материи, овој производ е независно тестиран и овластен против списокот на регулирани и нерегулирани супстанции според строгите упатства „Стандард 100 според ОЕКО-Текс“. Почувствувајте се свежо - разгалете се со нашите супер меки и висококвалитетни 100% памучни листови ткаени со ткаени ткаенини кои обезбедуваат неспоредлива мекост, дишење и трајност. Крајното повлекување на почетокот и крајот на секој ден е како да паѓате во меки, луксузни постелнини и свежо чувство со будење секое утро и полна со енергија наменета за целогодишна удобност. Завршувањето без мирис го прави овој лист, апсолутен избор за вашата соба за гости, спална соба или колеџ -студентска соба . Совршени вклопувања - Поставен лист со 4 парчиња со 4 парчиња вклучува 1 вграден лист 75 "x 54", 1 рамен лист 96 " x 85 ", длабоки џебови се вклопуваат до 18", и 2 перници 32 "x 20" . Сертификација-Овој сет на листови е сертифициран производ за кожата на кожата ОЕКО-Текс. Ова е независен систем за сертификација што обезбедува текстил да ја исполни високата безбедност и стандарди на животната средина и се ослободени од штетни хемикалии. Ние сме меѓу најголемите производители на текстил во светот . Лесна грижа - можете да ги измиете овие памучни чаршафи и да ги исушите во сенка. Исто така, миењето со машината е соодветна опција, но Со млака вода. Може да се сува суво на тивок о Процес на правење што ни дава 100% доверба во нашите производи. Ние сме тука да им обезбедиме задоволство на нашите клиенти затоа што ние ве цениме. За ова, ние ви нудиме 30 дена без прашање, поставувајќи ги гаранцијата за пари за нашите производи. Ве молиме, слободно посетете се до нас!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата