.

.

Apple iPhone XR 256GB отклучен GSM CDMA Телефон - Сина + Заштитник на екранот со течноста

Apple iPhone XR 256GB отклучен GSM CDMA Телефон - Сина + Заштитник на екранот со течноста

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Течна мрежница - Воведување на најнапредниот ЛЦД во индустријата. Целокупната течна мрежница. Иновативниот инженеринг овозможува да се истегне дисплејот во аглите. Резултатот е дизајн на сите екран - нашиот најголем ЛЦД некогаш во i Phone - што сè уште се вклопува удобно во вашата рака. Сликата вреди трилион операции. Системот за камера i Phone XR ја искористи невидената моќност на нервниот мотор и неговата способност да изврши пет трилиони операции во секунда. Заедно со интернет провајдерот дизајниран од Apple, работи како најбрзиот асистент на светот на фотографот за да ви помогне да ги претворите вашите слики во Show Stoppers. Целосно ново ниво на интелигенција. A12 Bionic, со нашиот нервен мотор од следната генерација, дава неверојатни перформанси. Тој користи машинско учење во реално време за да го трансформира начинот на кој доживувате фотографии, игри, зголемена реалност и многу повеќе. Безбедноста е едноставна. ID на лицето го реинвестираше начинот на кој ние се отклучуваме, најавуваме и плаќаме. Некои од нашите најсофистицирани технологии - системот за фотоапарати Truedepth, безбедна енклава и нервниот мотор - ја прават најбезбедната автентикација на лицето досега во паметен телефон. Па дури и побрз и полесен за употреба. Се спротивставува на вода и прашина. Најтрајното предно стакло во паметен телефон, запечатено и прецизно опремено со алуминиумскиот опсег од воздушно вселенско ниво, помага да се создаде куќиште што е отпорен на вода до 1 метар за 30 минути. i Phone XR дури и се спротивставува на излевање од кафе, чај, сода и многу повеќе. 6,1-инчен IPS LCD капацитивен екран на допир, 828 x 1792 пиксели. Внатрешна меморија : 256 GB, 3 GB RAM меморија. Задна камера од 12 MP со отвор f/1.8, големина на сензорот 1/2,6 инчи, OIS, PDAF Bluetooth : 5.0, A2 DP, LE; GPS : Да со A-GPS, Glonass, Galileo, QZSS; USB : 2.0, комерцијален реверзибилен конектор. ID на лице, акцелерометар, жиро, близина, компас, барометар. Не-отстранлив литиум јон 2942 m Ah капацитет. Вклучено со телефон - Теченнноно заштитени заштитник на екранот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата