.

.

Изберете ја вашата почетна нараквица A до Z Charm во злато над среброто

Изберете ја вашата почетна нараквица A до Z Charm во злато над среброто

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Понекогаш животот станува малку луд, толку многу што мислите дека може да го заборавите вашето име. О, така што веројатно нема да се случи, но зарем не би било добро да се има малку носено навестување за секој случај? Оваа почетна нараквица за шарм е прекрасен додаток што може да ви помогне во случај да се случи да го заборавите вашето име. Направено од Стерлинг Сребрена, оваа деликатна нараквица на ланец има сладок почетен шарм за симпатично и класично парче акцент. Совршено е и за фустани и за обичен изглед, што го прави одличен подарок за некој посебен. Jewelers Club Изберете ја вашата почетна нараквица „А до З“ во злато над среброто : злато над синџирот на врски со среброделикат со мерки за буква од 7,5 “пролетниот прстен близок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата