.

.

Бесплатно собрание на женската модерна западна кошула

Бесплатно собрание на женската модерна западна кошула

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ние повторно откривме класика со малку каубојски талент. Со својата карактеристична детали за јарем и конструкцијата на тексас, модерната западна кошула од слободното собрание е вистинско-сино суштинско значење за пролетта. Обидете се да се вметнете во пар фармерки со ист миење за свеж изглед кој е добар како златото. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено, момче одговара. Деколте : Распоредете јака. Затворање : Бисерно затворање на предвремено. Ракави : Долги ракави со манжетни. Ockебови : Две џебови за размавта на градите. Карактеристики : полите на кошули; Задна кутија Плејт за удобно вклопување. Западен тексас кошула за жени од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата