.

.

Хартиени Непроѕирни Кеси За Подароци За Вино, 4, 6х12, 1х4, Црвено, 100 Пакувања

Хартиени Непроѕирни Кеси За Подароци За Вино, 4, 6х12, 1х4, Црвено, 100 Пакувања

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Виното е секогаш совршен подарок, но тешко е да се завитка. Направете го вашиот живот полесен Со Џем Хартија® Непроѕирни Вреќи Со Вино! Никогаш не можете да погрешите со убаво шише вино, и дефинитивно не можете да погрешите со овие вреќи. Изработени од мазна, непроѕирна пластика, овие вреќи со вино се цврсти и доаѓаат со мека рачка со јаже за лесно давање подароци. Тие исто така имаат празна ознака за подарок, така што можете да персонализирате специјална, кратка порака. Овие прекрасни, црвени чанти се светли и привлечни, така што овој подарок сигурно ќе се истакне. Тие мерат 4 5/8 х 12 1/8 х 4 инчи и одговараат на секое шише вино со стандардна големина. Тие се продаваат во пакувања од 100. Големина : 4 5/8 х 12 1/8 х 4 инчи Боја : Црвена Количина : 100/Боја на пакување : Црвено Непроѕирно Вино . Големина : 4.625 х 12.125 х 4 инчи. Количина : 100 по пакување. Нашите чанти за подароци имаат мазна непроѕирна завршница и мека рачка со јаже со прикачена празна ознака за подарок. Овие сегашни чанти се уникатен и елегантен начин да им подарите на вашите пријатели и најблиски шише вино за родендени, годишнини, празници или која било друга пригода за подарување подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата