.

.

Pentair Resodemtial Филтрација во. Омни Седи Кертриџ

Pentair Resodemtial Филтрација во. Омни Седи Кертриџ

DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна

Pentair Resodemtial Филтрација 218054 20 во. Омни Седи Кертриџ Омнифилтер, 20", Тежок Талог Плисиран Филтер Кертриџ, Одговара На Омни Бф55 Куќишта, Екстра Голем Капацитет, Висок Проток со Минимален Пад На Притисокот, Плисиран Филтер За Талог, За Употреба На Целата Вода - Добро И Хлорирана, Го Намалува Талогот, Нечистотијата, Прашината И Другите Честички.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата