.

.

Абтел Женски Ноќници Облека За Спиење Со Кратки Ракави Мека Ноќница Дами Ноќна Облека Домашни Ноќни Кошули Сина Л

Абтел Женски Ноќници Облека За Спиење Со Кратки Ракави Мека Ноќница Дами Ноќна Облека Домашни Ноќни Кошули Сина Л

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Пижами Фустан,Женски Ноќница, Фустан За Спиење, Женски Дневна Ноќна Облека Тип На Шема : Еднобојна, Тантела Тримкол : Сина, Зелена, Сива, Виолетова, Црвена Вино, Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% Spandexneckline : V Должина На Ѓердан : Должина На Долги Ракави : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Дами Ноќници Е Погодна За Секојдневно Носење Секојдневно, Дома, Секојдневно, Спална Соба, Бања. Карактеристики : 1. Материјал : Женска ноќница изработена од 95% Полиестер, 5% Спандекс, мека и лесна ткаенина, лесно и опуштено вклопување. Ултра мек и дише материјал одговара на елегантни жени за длабок сон и релаксација.2. Карактеристики : женски ноќни кошули со секојдневен лабав дизајн на а-линија, секси кошула за спиење со врат v, облека за спиење со кратки ракави.3. Наметката за спиење доаѓа со пријатно пространо вклопување за жени и е најдобрата ноќница. Оваа мека и лесна облека за спиење е совршен роденденски или Божиќен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка или пријатели. Содржина на пакетот : 1 х Женски Ноќен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) 43 Стил - Женски Мек Фустан За Пижами, Сатенска Ноќница Со Кратки Ракави, Секојдневна Лабава Удобна Долга Ноќница. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Ултра-мека Ноќница Ноќница Со Краток Ракав, V-деколте, Чипка Трим, Овие Дами Ноќници Ве Одржуваат Убаво и Кул Благодарение на Лесната Ткаенина. Повод - Женскиот Фустан За Спиење Со Совршено обложени Рабови Ве Прави Да Изгледате Слатко како Салон, Ноќна Облека или Секојдневна Облека Дома и Надвор. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Деталната Слика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата