.

.

Дијамант Стерлинг Сребро и 14кт Роза Позлатени Цвет Прстен

Дијамант Стерлинг Сребро и 14кт Роза Позлатени Цвет Прстен

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете го овој неверојатно убав дијамантски цветен прстен од Изрази што Се Редат. Изработен е од елегантно сребро со квалитетно позлата на родиум и одлично позлата од роза од 14 карати. Овој елегантен прстен од 2,25 мм има неверојатни дијаманти од 0,11 cttw. Овој безвременски цветен прстен ќе биде вашиот омилен додаток во годините што доаѓаат. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, позлатен 14кт, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 3,22 Грама Накит Тип : Стил На Финирање : Цвет Што Може Да Се Реди Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Сребрена Метална Боја : Бело Обложување : 14 Каратна Роза Позлатена ширина на лентата : 2,25 Ммринг Големина : 7 Цврсти Детали За дијамант : Облик : Тркалезна Тежина : 0,11 cttwquanty : 15 Поставување накит : Поплочете Ја вашата ставка пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Тајланд Наредени Изрази Дијамант Стерлинг Сребро и 14кт Роза Позлатен Цветен Прстен : Дијамантски акцентродиум обложен за да се спречи оцрнување изработени Во Изрази на сребрени стерлинг бренд достапен во повеќе големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата