.

.

G ОДГОВАРА КАКО 235 60R 102H SL BW Сите Сезонски Гуми Одговара: 2013-Chevrolet Captva SPORT LT, Chevrolet Captva SPORT LTZ

G ОДГОВАРА КАКО 235 60R 102H SL BW Сите Сезонски Гуми Одговара: 2013-Chevrolet Captva SPORT LT, Chevrolet Captva SPORT LTZ

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Лауфен Г Одговара НА КАРАКТЕРИСТИКИТЕ и Придобивките Од целото временско влечење подолготраен животен век на шарата удобно возачко искуство подобрена контрола преглед На Лауфен Г Одговара КАКО и гумата за турнеи во текот на целата сезона произведена за патнички возила. Лауфен нуди гаранција за облека од 45000 милји со (повеќе..) Големина : 235/60Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2007-09 Сузуки XL-7 Луксузни и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата