.

.

Db L X-серија Rca Кабел

Db L X-серија Rca Кабел

DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

DB L XL17 Z X-Серија RCA Кабел (17ft), Јасна Пластична Јакна; Заштитен Кабел со Високи перформанси; Бакарен Проводник; 24k Позлатен Сплит Врв; Кабел без Кислород; 17ft; овој X-серија RCA кабел (17ft) е висококвалитетна ставка RCA адаптери ОД нашите адаптери ЗА автомобилски, морски и GPS, автомобилски инсталации и алатки инсталација и додатоци ЗА поврзување RCA адаптери КОЛЕКЦИИ ПО НАМАЛЕНА ЦЕНА ПОД 10 ДОЛАРИ, НЕВЕРОЈАТНА Зделка што не можете да ја пропуштите. Секогаш се испраќа брзо и прецизно и доаѓа со 100% гаранција. Купете ги вашите кабли, додатоци и целата ваша електроника од нашата обемна колекција на електроника во доверба и заштедете над другите трговци на мало. Овој DB l x-серија RCA кабел (17ft) е одличен RCA,adapters,automotive,marine,gps,automotive,installation,tools,installation,hook-up,accessories,RCA,adapters. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во нејзината оригинална фабричка кутија. Неговите димензии се 4,00 х 2,30 х 1,15 инчи и тежи 0,35 фунти. Овој DB l x-серија RCA кабел (17ft) е ставка RCA адаптери од нашите колекции НА адаптери ЗА автомобилски, морски и GPS, автомобилски инсталации и алатки за инсталација и приклучоци RCA адаптери што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Јасна пластична јакна. Заштитен кабел со високи перформанси. Бакар диригент. 24к позлатен сплит врв. Кабел без кислород. 17 стапки. 8 мерач. 250 стапки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата