.

.

Деца Мали Девојчиња Пролет Лето Разгорени Панталони Со Пруги Нозе Прекрасна Облека Бебе Дете Детска Игралиште Улична Облека

Деца Мали Девојчиња Пролет Лето Разгорени Панталони Со Пруги Нозе Прекрасна Облека Бебе Дете Детска Игралиште Улична Облека

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : Xxxs Препорачана возраст : 3-6 Месеци Половината : 38cm/14.96" Должина : 39cm/15.35" Големина : XXS Препорачана возраст : 6-12 Месеци Половината : 40cm/15.75" Должина : 42cm/16.54" Големина : XS Препорачана возраст : 1-2 Години Половината : 42cm/16.54" Должина : 45cm/17.72" Големина : S Препорачува возраст : 2-3 ГОДИНИ ПОЛОВИНАТА : 44см/17,32" должина : 48см/18,90" големина : м препорачана возраст : 3-4 Години ПОЛОВИНАТА : 46СМ/18,11" должина : 52см/20,47" големина : л препорачана возраст : 4-5 години половината : 48см/18,90" Должина : 56см/22,05" Големина : xl препорачана возраст : 5-6 години половината : 50см/Должина од 19,69" : 59 см/23,23" летна облека за бебиња унисекс облека облека за бебиња за летно секојдневно секојдневно носење, секојдневно носење ДОМА, семејно обединување, Облека за одмор за бебиња, туш За Бебиња, облека за фотографија за бебиња, подарок за роденден или секоја пригода.мек материјал, направете го бебето послатко и привлечно. Подарок - - - новороденче облека. Тоа е исто така одлична идеја за подарок за вашиот син, ќерка, внук или внука. Одговара за момчиња и девојчиња од новороденче до доенчиња. Секојдневен и шик стил. Вашето малечко ќе добие многу комплименти со оваа бебешка летна облека. Повод : мала бебешка облека погодна за секојдневно носење, игротека, семеен ден, празнична забава, фотосесија, роденденски подарок и секоја пригода. Облека за Новороденче Девојче Облека За Облека За Новороденчиња За Девојчиња. Мека и дише за носење во топло лето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата