.

.

Комплет за Кујнски Инки, Додатоци За Кујнски Гаџети Преклопливи Силиконски Склопувачки Инки за Полнење Шише Со Вода Пренос На Течност Одделение За Храна

Комплет за Кујнски Инки, Додатоци За Кујнски Гаџети Преклопливи Силиконски Склопувачки Инки за Полнење Шише Со Вода Пренос На

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

1. Групата за кујнски инки вклучува голема инка, средна инка и мала инка. Три големини на кујнски инки можат да ги задоволат вашите различни потреби во животот. 3. Нашата инка за преклопување е изработена од мек силика гел, отпорен на дамки и мирис и издржлив. Кујнската инка може да има висока температура, а кујнската инка можете лесно и безбедно да ја користите. 4. Заштедете повеќе простор и преносливост : инката може лесно да се закачи на ѕидот или уредно да се стави во фиоката за да заштедите ефективен простор во кујната. Кујнската инка е исто така лесна за носење. 5. Лесно за чистење и сушење : кујнските инки се погодни за секој во семејството да ги користи. Многу лесно се чистат. Едноставно измијте ги со топла вода и додадете мала количина сапун, или ставете ги во машина за миење садови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата