.

.

Хадсон Бебе Бебе Девојче Памучни Лигавчиња, Сјај Еднорог, Една Големина

Хадсон Бебе Бебе Девојче Памучни Лигавчиња, Сјај Еднорог, Една Големина

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Хадсон бејби интерлок памучните лигавчиња се модерни бебешки лигавчиња направени со два слоја мек, нежен памук. Нашите лигавчиња имаат слатки отпечатоци и везови и се одлични модни лигавчиња над облеката на бебето за да ја одржат нивната облека чиста. Нашите лигавчиња се одлични за лигавење, хранење и многу повеќе. Сетот вклучува координирање на лигави лигавчиња. Направено со 100% памук. Повеќеслојната ткаенина апсорбира лигави и истури и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата